Listopad 2011

Tipy na dobré filmy! :o)

30. listopadu 2011 v 16:42 | Veranda* |  Tipy na dobré filmy! ;o)

Rozhodla jsem se.. že Vám poradím nějaké skvělé filmy! Doufám.. že si z těchto filmů něco vyberete!


  • Dobrodružný, akce: Rychle a zběsile .. Spider-man 1,2,3 .. XXX .. Disturbia .. Most do země Terabitia .. Rychlý stripes .. Kámoš 1,2,3 .. Piráti z Karibiku 1,2,3,4
  • Romantický, holčičí: Stmívání 1,2,3,4 .. Mezi námi děvčaty .. Žába k zulíbání .. Holky to chtěj taky .. Mimma Mia .. Sestry na Bahamách .. Sestry v akci .. Sestra v akci .. Ledové ostří 1,2
  • Fantasy: Alenka v říši divů .. Harry Potter 1,2,3,4,5,6,7 .. Petr pan .. Pán prstenů
  • Animovaný: Simsnovi .. Gnomeo a Julie .. Šmoulové .. Madagaskar 1,2 .. Příšerky S.R.O.
  • Horror: Loď duchů .. Vřískot 1,2,3,4
  • Komedie: Scarymovie 1,2,3 .. Snowboarďáci .. Podvraťáci .. Pelíšky .. Sněženky a machři 1,2 .. Táta v sukni .. Agent v sukni 1,2 .. Kameňák 1,2,3
  • Muzikál: Rebelové .. Hairspray .. High school musical 1,2,3
  • Nezařazeno: Román pro ženy .. Romám pro muže .. Muži v naději .. Lidice
Vím.. že je na světě ještě o 150% víc filmů.. ale já jsem je sem nestačila všecky napsat! Pokud chcete poradit ještě nějaký film.. který tu na seznamu neni.. pistě do kometářů!4.kapitolka! :)

30. listopadu 2011 v 13:51 | Veranda* |  Mé Příběhy! :)*

4.

 • Cink cink.. Někdo zvoní. Že by si ten Mirek něco zapomněl? ,, Terezko, skoč otevřít prosím tě, mně by se připálily palačinky! " ,, Už letím! " Doufám, že to nebudete on, protože bych to nepřežila. Jdu z pokoje na verandu a nevšimla jsem si, že mamka nechala mop hnedka za dveřmi. Otevřela jsem je. Pár kroků. Bum, bác! ,, Terezo? Co se stalo? " ,, Au! Zakopla jsem o ten tvůj mop! " ,, Tak ho dej na stranu a dávej taky na sebe pozor, jsi čím dál nepozornější! " Mop jsem uklidila do koupelny a šla konečně otevřít.
 • ,,Ehm.. Ahoj. " ,, Ahoj. " odpověděla jsem nesměle. ,, Tady je pošta a taky jeden balík. " ,, Díky a kde to mám podepsat? " ,, Hned tady dole napravo." řekl tak sladce, ten krásný kluk s krásně modrýma očima a kaštanovými vlasy! Byl prostě překrásný a já cítila, že jsem se zamilovala na první pohled! ,, Tak ještě jednou děkuju. " ,, Není zaco. " a odešel. Když jsem šla zpátky do pokoje, promítal se mi jeho portrét před očima. Nemohla jsem ho dostat z hlavy ani do noci, když jsem šla spát.
 • ,, Ahoj Terko, tak jak jsi přežila tu schůzku s tým kamarádem tvojí mamky? A přišel ti ten balíček? " ,, Šlo to no.. Jojo, přišel mi. A proč jsi mi posílala DVDčko? Když mám jedno doma. " ,, Protože jsem ti chtěla udělat radost. Přece ti nefunguje, tak já jsem ti poslala úplně nový a funkční.. Máš přece narozky! " ,, Tak děkuju. " ,, Není zaco. " Jak řekla není zaco, hned jsem si vzpomněla na toho překrásného kluka, co roznáší balíky a poštu! ,, Musím ti něco říct! Já se hrozně zamilovala, včera mi to DVDčko donesl jeden překrásný kluk. Asi je tu nový a chtěl si najít brigádu, protože já jsem ho ještě nikdy neviděla. Ten jeho pohled! " ,, Co se stalo? Že by se nám Terezka zamilovala až po uši? " Dělala si ze mě srandu. ,, Já jsem ho taky potkala, takže vím o koho kráčí! " ,, A že je sladkej? Ty jeho překrásný modrý oči, kaštanový vlasy a jeho úsměv! " ,, Můj typ to není, takže ti ho asi neposoudím. "
 • S Hankou jsme šli do odpoledního kina, ale nedoprovodila jsem jí domů, protože jsem chtěla být doma, když jsem zjistila od Hanky, že se ten můj vysněný kluk jmenuje Lukáš a chodí s poštou ve čtyři hodiny! Měla jsem co dělat, abych to stihla. Oblékla jsem si nejhezčí oblečení co jsem měla a šla před barák s mladším sestrou, která dneska přijela od našeho tátu. Kopaly jsme si. Zní to divně, ale když je člověk zamilovaný, dělá všechno proto, aby ho mohl vidět!

Kniha návštěv! :)

27. listopadu 2011 v 13:12 | Veranda* |  Kniha návštěv! :)
Zde můžete psát své dotazy, nebo když chcete ozdobu na váš stromeček a tak dále! :)

Kalendář

27. listopadu 2011 v 11:21 | Veranda* |  Vánoce :)
Vánoce, svátky a vše co k nim patří.. jsou za dveřmi! Víte kdy je co za svátek?

Něco málo o mně! ;)

26. listopadu 2011 v 17:29 | Veranda* |  Něco málo o mě! ;)
Tak s čím bych začla.. Jmenuju se Veronika! Je mi 14 let.. Mám hnědé rovné dlouhé vlasy a hnědo-zelené oči!
Mám ráda zvířata, své přátele, rodinu, barvy.. prostě je toho hodně! Nejraději chodím ven s nejlepšími přáteli a nesnáším školu.. a k tomu vstávání! Nejraději bych se vždycky hodila marod.. ale neudělám to! Jako dítě jsem vždycky chtěla bejt policajtka.. ale teď už mě to ani netáhne a nevím co budu. Vánoce jsou za dvěřmi.. a k nim si přeji televizi, kterou jsem si včera vybírala! Takže O.K! Jsem kamarádská holka s vtipem pro humor, často nerozhodná! Nesnáším pedofily! Nechápu proč to dělají!!! Ještě nesnáším lidi.. co se přetvařují a hrají si na nejlepší kamarády a za zády pomlouvají a ani šprty a nadržený lidi! Za mazlíčky mám pejska.. kterej se jmenuje BOBÍK.. a kocoura MIKYHO! Baví mě blogování, čtení knížek, miluju hudbu a psaní příběhů! Někdo se ptal, komu fandím v ČS má talent.. Fandím 100% SEGMENTS..! Ladylishes.. nebo jak se to píše! A fandila jsem Adéle Ferencový.. ale nevím jestli postoupila! Vím, že si o ní myslíte svý.. jako např. že je tlustá a tak.. ale ona za to nemůže! Většinou se takhle lidí co neznám nezastávám.. ale jí ano! Nevím co ještě napsat.. řekla bych, že je to asi skoro všecko! Tak ahoj!

Vyhlášení ankety!

26. listopadu 2011 v 16:10 | Veranda* |  Něco málo o mě! ;)
Jak jsem se Vás ptala.. co by jste chtěli o mně vědět.. tak nejvíce zvítězilo *VŠE O MNĚ*!
Zítra se pokusím to všechno sepsat! A dát sem! Těšíte se? Usmívající se

3. kapitolka! :)

25. listopadu 2011 v 12:14 | Veranda* |  Mé Příběhy! :)*
Dneska jsem nebyla ve škole.. tak aspoň semka dám 3. kapitolku! Mrkající
Kdo chce vědět víc! Zde je 1.kapitolka a 2.kapitolka! Usmívající se Stačí jen kliknout!

3.

 • Po škole se mi vůbec nechtělo domů. ,, Hele, nemohla bych přijít? Mě se domů moc nechce a k tomu tam bude ten Pán. " ,, Ráda bych ti pomohla a řekla že můžeš, ale já dneska jedu k babičce, když už začíná ten víkend. To přežiješ a stejně, můžeš přece pozdravit a jít do pokoje ne? " ,, To můžu no.. Tak čau. "
 • Byla jsem naštvaná, že musím jít domů. Nikde cestou od Hanky nebyl obchod, jen domy, takže jsem se nemohla nikde zdržet.
 • Pomalu jsem odemykala a slyšela mámin a jeho hlas. Říkala jsem si, že když se tak nahlas smějí, mohla bych po špičkách jít do pokoje. Pomalu, pomalu. Už tam budu! Uf.. Utekla jsem tomu trapnýmu seznamování. Převlékla jsem se a šla si sednout k notebooku. ,, Kde ta Tereza vězí? Už tu měla dávno být. " ,, Třeba se někde zdržela s kamarádkami. Ona přijde, neboj. " Odpověděl ten Pán mamce. ,, Aspoň jí zavolám, až přijde včas domů. " Cože? Ona mi zavolá? Rychle jsem šla hledat mobil, abych si vypnula zvuk. Pozdě! Zvoní hlasitě jak siréna, že to určitě zaslechli! ,, Slyšíš to? " ,, Asi už je doma, nebo si mobil zapomněla v pokoji. " ,, Ba ne, ona si ho nezapomněla, vím určitě, že ho měla ráno při odchodu v ruce. " A jsem v háji! Proč musí být moje mamka taková hysterka? Určitě to bude všechno řešit. Proč jsem nešla za nimi. Jaký jsem k tomu měla důvod se jim neukázat a neoznámit, že už jsem doma atd. Proč mám tak krutý život? Už jde sem! Cítím to!
 • ,, Prosím tě Terezo, proč jsi nám neoznámila, že už jsi doma? Copak je to tak těžký, říct pár slov? Abys věděla, pěkně jsi mě vytočila a zítra myješ nádobí! " ,, Ale.. " Nenechala mě to dopovědět. ,, Žádný ale nechci slyšet! " ,, Prosím tě, jsi na ní až moc přísná." Vmísil se do naší debaty on. ,, Prostě se chtěla tomu nějak vyplést, té trapné situaci. Já jsem to taky zažil a choval jsem se stejně v jejích letech. " ,, No, že ses jí tak zastal, tak jí to prominu, ale ještě jednou a nádobí bude čekat, jasný slečinko? " ,, Hm.. " Odpověděla jsem. ,, A nepředstavíš nás, když jsme se tu tak sešli? " Miloučce řekl Pán. Že mu to žere.. ,, No, vlastně proč ne? Terko, tohle je Mirek a Míro, to je moje dcera Tereza. Jak vidíš, je to puberťák, tak se nediv, že je někdy dost drzá. " ,, Vtipný mami. " Řekla jsem hořce jejímu dotazu.
 • Konečně odešli. To byla doba. Společně vzpomínali, jací byli oni v mých letech. No prostě děs a hrůza!
 • Je fakt, že se mě Mirek zastal a nemusela jsem umývat nádobí, ale stejně si mě moc nezískal…


Úkol do chemie! :)

23. listopadu 2011 v 16:23 | Veranda* |  Jiné! :P
Dostali jsme za úkol z chemie.. namalovat sběrný dvůr!
Včera jsem ho malovala 3 hodiny! Smějící se Ale jinak cájk!
Tady je.. líbí?

2. kapitolka! ;)

22. listopadu 2011 v 14:28 | Veranda* |  Mé Příběhy! :)*
Tak jsem se rozhodla.. že dám dneska sem tu 2. kapitolku! Mrkající

2.

 • Když mě ráno vzbudil budík, slyšela jsem nějaký mluvení. Byla to televize, kterou jsem si včera v noci pustila, abych se nebála. Bylo mi to divný, že jsem se bála. Nebývala jsem takový strašpytel.
 • Oblékla jsem se a šla do kuchyně. ,, Ahoj, tak jak jsi strávila včerejší noc sama v domě? " ,, Čau, no, že bych si jí nějak užila to se říct nedá. " ,, Jak to? " ,, Ále, musela jsem psát slohovku, na kterou jsem úplně zapomněla. A co ty a ten mejdan u kolegyně? " A šla jsem si umýt obličej do koupelny. ,, Byl hrozně bezvadný, skvěle jsem se bavila. Kdybys přišla o hodinu dřív od Hanky, mohla jsi jet semnou. Tereza, to je ta má kolegyně, má syna a dceru. " ,, To ještě, že jsem přišla déle, protože bych to tam nevydržela, s těma nadrženýma chytrolínama. " ,, No dovol! Uznávám, že jsou o něco chytřejší než ostatní, ale takové lidi, se taky někdy hodí ne? A pohni sebou z té koupelny nebo tam chceš strávit celý život? " ,, Už jdu pořád! Tak čau. Letím do školy. " ,, Jo dobře a vem si ty nový boty, co jsem ti koupila, protože ty starý jsem umývala a ještě nejsou suchý. Jo a dneska přijde jeden můj kamarád, kterého jsem potkala na tom večírku, jen abys to věděla. "
 • ,, To bude super, takže ona si najde mužského a bude si myslet, že mi to nebude vadit? " Říkala jsem si pod vousy, když jsem šla vyzvednout Hanku cestou do školy.
 • ,, Čus bus! " Vesele na mě zavolala Hanka. ,, Zdarec. " ,, Co je s tebou? Jsi nějaká přešlá. " ,, Ještě aby ne, když si matka usmyslí, že si najde chlapa a bude mi říkat co mám dělat a co ne.. Víš jak to nesnáším, když mi někdo cizí rozkazuje, zakazuje a tak dále a hraje si na mého TATÍNKA! " ,, Jo, to ti věřím na sto padesát procent. Mě by se to taky nelíbilo, ale třeba bude prima. A kde se vůbec poznali tak narychlo? " ,, Včera jsem byla sama doma, protože mi mamka na stole nechala vzkaz, že jí pozvala kolegyně na večírek a že neví kdy se vrátí a hned po ránu mi řekne, že dneska přijde její kamarád a že mi to říká proto, jak mi naznačila, abych se chovala slušně. " ,, Aha, tak to pak jo. A ty jsi byla včera doma sama? Ty ses měla, co já bych dala za to, kdybych byla taky sama doma. To bych se aspoň pořádně vyspala a měla klid od toho mého malého bráchu. " ,, Chacha, když si ho vybavím, hned se musím smát. Ty jeho stupidní nápady, ale já se zas tak neměla, musela jsem psát tu slohovou práci. A přidej, nebo přijdeme pozdě do školy! " O té noci, kdy jsem slyšela ty zvuky, jsem se jí nesvěřila, protože by si možná myslela, že jsem vadná.
Dyžtak kdo neví.. odkaz na 1. kapitolku je ZDE! Úžasný


Anketa! ;)

21. listopadu 2011 v 16:57 | Veranda* |  Něco málo o mě! ;)
Co by jste chtěli ještě o mně vědět? Usmívající se Piště do komentářů nebo hlasujte v anketě! Mrkající Až budou výsledky.. napíši o tom článek! S vyplazeným jazykem